مراسم اهداء جوایز کمیته پیشنهادات

مراسم اهداء جوایز کمیته پیشنهادات

razmjoo hadi

1396-3-9

حضور افراد در ارسال پیشنهاد باید به میزان حداکثری افزایش یابد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی مراسم اهدای جوایز نفرات برتر کمیته پیشنهادات با حضور رییس ، معاون و قائم مقام معاونت پشتیبانی همچنین پیشنهاد دهندگان برتر برگزار گردید.

"دکتر محمد باقر خسروی"  رئیس دانشکده ماه مبارک رمضان را تبریک گفتند و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و بهره مندی از این ماه را برای کارکنان از خدای بزرگ خواستار شدند.

رییس دانشکده پزشکی   ضمن تشکر و قدردانی از کارکنانی که واقعا در طول سال قعال کار می کنند و دلسوز دانشکده هستند بیان نمودند: امیدوارم که بتوانید در سال های آینده هم همچنان برای سازمان پویا باشیم.

خسروی اضافه کرد: مسئولیت پذیری ما مقابل کاری که انجام می دهیم در دانشکده اهمیت بسیار بسیار زیادی دارد و یکی دیگر از دلایل مهم این است که وقتی کسی پیشنهاد می دهد یعنی دلسوز دانشکده می باشد.

محمد باقر خسروی می افزاید: همکارانی که پیشنهاد دهنده هستند و برای دانشکده اهمیت و ارزش قائل می باشند ذهنشان پویا فکر می کند و هدفشان این است که دانشکده در اهدافش موفق و شرایط بهتر شود تا بتوانند پاسخگوی بهتری باشند و کارهایشان را به نحو احسن انجام دهند.پیشنهادات واقعا ارزشمند می باشد و به نظر می آید تک تک پیشنهادات هر کدام به همین علت قابل ارزش می باشد و در واقع باید به آن توجه شود.

او ادامه داد: از همه آنهایی که برای این کمیته فعالیت می کنند تشکر و قدردانی می شود انشاء الله که همه ما بتوانیم قدمی موثر برای ارتقا جامعه و دانشکده برداریم که باعث افتخار و عزت برای همه ما باشد و آن حس دوستی و ارتقایی که در تک تک ما پیش می آید باعث شود که مجموعه پیشرفت چشمگیری داشته باشد و به آن آرزوهایی که داریم برسیم.

"دکتر جمال سروری" معاون پشتیبانی دانشکده نیز ضمن تشکر از پیشنهاد کنندگان برتر مطالبی را بیان و در خصوص مشارکت بیشتر کارکنان در ارائه پیشنهاد راه کارهایی را عنوان نمودند.

"دکتر احمد بازوجو" قائم مقام معاونت پشتیبانی، ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و تلاش های بی شایبه اعضای کمیته پیشنهادات گفت :
 وی از دبیر کمیته پیشنهادات خواست تا در سال 96 ، برنامه بهبود حضور حداکثری افراد در این کمیته را برنامه ریزی و به مرحله اجرا در آورده و ضمن پایش نتایج ، راهکارهای اصلاحی در جهت توسعه طراحی و اجرا نماید .
احمد بازوجو اضافه نمود: طی ارسال یک بخشنامه به کلیه مسوولین بخش ها و واحدها ، تقاضا شود تا آنان مشکلات و موارد قابل بهبود خود را بصورت پیشنهاد ارسال نمایند .

بازوجو:  از مدیر روابط عمومی دانشکده خواست تا با افزایش اطلاعات در این خصوص میزان مشارکت همکاران را ارتقا دهد.

 "سیما پوست فروش فرد" دبیر کمیته پیشنهادات دانشکده پزشکی در این باره گفت :
تعداد دویست و چهل و سه پیشنهاد در سال 95 به کمیته پیشنهادات دانشکده پزشکی ارسال گشت که نسبت به سال گذشته به میزان بیست درصد افزایش داشته است .
وی افزود : امیدواریم با افزایش اطلاع رسانی در جهت ارتقای پیشنهادات در سال 96 میزان مشارکت همکاران رشد قابل توجهی داشته باشد . در سال 95 به ده نفر از منتخبین کمیته پیشنهادات جوایز نفیسی اهداء گردید.

گفتنی است   همکارانی که در برگزاری نمایشگاه خلاقیت مشارکت داشته اند نیز مورد تقدیر قرار گرفتند و جوایزی به آنها اهدا گردید.
شایان ذکر است که منتخبین کمیته پیشنهادات شش ماهه اول در سال 95 از طریق سایت دانشکده معرفی شده اند.

نفرات برتر سال 1395به شرح زیر می باشد:

حمید یزدانی با یک پیشنهاد مصوب دانشگاه

فاطمه کمالی با بیشترین تعداد پیشنهاد مصوب و هاجر دهقان با بیشترین پیشنهاد ثبت شده

زهره طلعتی و صفیه حسنی با بیشترین تعداد پیشنهاد مصوب

معاونت امور هیأت علمی با میانگین پانزده پیشنهاد و معاونت پژوهشی با میانگین2.33 بعنوان واحدهای برتر

 

 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. 1394