کسب عنوان برتر

کسب عنوان برتر1396-9-11


به دنبال اعلام نتایج ارزیابی تحول اداری، دانشکده پزشکی موفق به کسب عنوان برتر و نشان طلایی سال 95 شورای تحول اداری گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی طی مراسمی در جلسه شورای معاونین با حضور ریاست و معاونین دانشکده پزشکی، از دبیران کمیته های شورای تحول اداری تقدیر بعمل آمد. 

دکتر جمال سروری، معاون پشتیبانی دانشکده پزشکی، با ارائه آمار و توضیحاتی در خصوص کسب عنوان برتر نسبت به دانشکده های دیگر و اینکه ما علاوه بر حفظ عنوان برتر نسبت به سال گذشته پیشرفت نیز داشتیم، به مواری اشاره نموده و این موفقیت را نشان مدیریت و هماهنگی های انجام شده توسط دکتر بازوجو و دبیران کمیته ها دانست و از زحمات دست اندرکاران و همکاران نیز تشکر و قدردانی نمود.

دکتر بازوجو، قائم مقام معاونت پشتیبانی دانشکده پزشکی، با تشکر از زحمات همکاران به خصوص دبیران و رابطین کمیته های مختلف در دانشکده، کسب عنوان برتر را تبریک گفته و در خصوص امتیازات کسب شده در سال 95 توسط کمیته ها توضیحاتی داده و به نکاتی اشاره نمودند.

گفتنی است: دکتر محمد باقر خسروی، رییس دانشکده پزشکی این موفقیت را تبریک گفته و بیان نمودند: " این موفقیت با کار گروهی کسب گردیده " و با توجه به شناختی که از دبیران کمیته های شورای تحول اداری دارم انتظارم این است که همچنان مثل گذشته با کار گروهی در ارتقاء جایگاه کمیته های تحول اداری تلاش نموده تا ما شاهد پیشرفت قابل توجهی در سازمان خود باشیم.

لازم به ذکر است   فاطمه رحیمی، دبیر کمیته تکریم ارباب رجوع و رابط تحول اداری دانشکده پزشکی به نمایندگی از طرف دبیران کمیته ها ضمن تبریک هفته وحدت، اظهار داشت: که ما با وحدت و همدلی می توانیم کارهای محوله را به نحو احسن انجام دهیم تا شاهد موفقیت و پیشرفت در کارهایمان باشیم.

فاطمه رحیمی از مسوولین به خصوص رییس دانشکده به لحاظ اهمیت به روند کارها و رفع مشکلات دبیران کمیته ها همچنین برگزاری این آئین تشکر نمود.

در پایان این آیین از زحمات و تلاش های دبیران کمیته ها با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد. 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. 1394