جلسه بسیج جامعه پزشکی

جلسه بسیج جامعه پزشکی

razmjoo hadi

1397-4-12

ارزیابی فعالیتهای بسیج در دانشکده پزشکی

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی   در یازدهمین روز از تیرماه فعالیتهای بسیج دانشکده پزشکی توسط مدیریت کانون بسیج جامعه پزشکی مورد ارزیابی و بازرسی قرار گرفت.

گفتنی است، مدیریت کانون بسیج جامعه پزشکی، معاونت پشتیبانی، مسئول بسیج، امام جماعت و جمعی از کارکنان دفتر بسیج دانشکده در این جلسه حضور داشتند.

امراله احمدیان، امام جماعت دانشکده ضمن بیان اینکه بسیج نهادی مردمی است، تاکید نمود: " بسیجیان باید ضمن داشتن اطلاعات کافی در زمینه های مختلف به طور هوشیارانه در مقابل نشر شایعات عمل کنند" به لحاظ اینکه این امر یکی از خصائل مومنان می باشد.

دکتر جمال سروری، معاون پشتیبانی دانشکده اظهار نمود: یکی از خصوضیات بارز بسیجیان داشتن روحیه انجام کار بدون منت است و امیدواریم این مهم بین سایر کارکنان نیز گسترش پیدا کند.

دکتر سید ابوالفضل هاشمی اصل، مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی بیان نمود: با وجود گذشت 40سال از عمر انقلاب اسلامی و با وجود فراز و نشیب های زیاد افرادی که زمینه ساز انقلاب بوده اند همچنان بدون تغییر باقی مانده و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری " این مرهون داشتن امید به آینده است " چرا که امید به آینده باعث زمینه ساز شدن حضور حزب الله و انقلابیون در صحنه می شود.

وی اضافه نمود: همه باید جمله معروف حضرت امام خامنه ای: "ما در عین اقلیت مقتدر هستیم " را سر لوحه برنامه های زندگی خود قرار دهیم و نگذاریم فضاهای ملتهب باعث مایوس شدن ما شود.

دکتر احمد بازوجو، مدیر اجرایی دانشکده پزشکی ضمن بیان اینکه خوشبختانه با فعالیتهای بسیج دانشکده پزشکی تفکر بسیجی در حال گسترش در دانشکده است تاکیید نمود تلاش همه ما می بایست در جهت برطرف نمودن شبهات در جامعه امروزی باشیم.

فاطمه رحیمی، مسوول بسیج دانشکده پزشکی   در این جلسه گزارشی  از فعالیت های چهار ساله بسیج در دانشکده را همراه با  مستندات و مدارک ارائه نمود.

در پایان جلسه دکتر هاشمی، از عملکرد مسوول بسیج و نتیجه خروجی های خوب و مستمر در پیشبرد اهداف بسیج تشکر و قدردانی نمود و به سوالات چند نفر از حاضرین در جلسه پاسخ داد و خواستار همکاری صمیمانه کارکنان در زمینه گسترش فرهنگ بسیجی در سطح دانشگاه شد. 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. 1394