بازدید کارکنان دانشکده پزشکی

بازدید کارکنان دانشکده پزشکی

razmjoo hadi

1397-6-19


بازدید کارکنان از مجتمع فرهنگی، رفاهی سازمان نظام پزشکی

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی   به همت نماینده امور بانوان دانشکده و همکاری سازمان نظام پزشکی، بازدیدی جهت پرسنل ترتیب داده شد که کارکنان با استقبال از این برنامه، ساعتی را در کنار یکدیگر سپری نمودند.

امراله احمدیان، امام جماعت دانشکده پزشکی با حضور در این مراسم، بیان نمود:  استفاده از حلال های الهی که یکی از مصداق های آن ورود در طبیعت می باشد، که محل عبرت گرفتن از آفرینش خداوند است، توصیه فرهنگ اسلامی است و با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع) ذکر نمود: " زراعت کنید، درخت بنشانید که به خدا سوگند این از حلال ترین و پاکترین اعمال هاست" و این کار را به کارکنان حاضر در مراسم توصیه نمود.

گفتنی است   در این بازدید دکتر محسن داوودی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی، دکتر سروری، معاون پشتیبانی دانشکده پزشکی، مریم فتانی، مربی ورزشی دانشکده، مسعود خوبیاری و صفرپور از کارشناسان تربیت بدنی دانشگاه حضور داشتند.

دکتر محسن داوودی، ضمن تشکر از نماینده امور بانوان دانشکده، بیان نمود: امیدوارم این مراسم که کار جدیدی برای کارکنان می باشد، تداوم داشته باشد، همچنین کارکنان را به شرکت در کلاس های ورزشی نیز تشویق نمود.

نسرین مهدی پور، نماینده امور بانوان دانشکده پزشکی از حمایت های مدیر تربیت بدنی دانشگاه و معاونت پشتیبانی دانشکده در راستای تقویت ورزش بانوان دانشکده تشکر و خواستار حمایتهای بیشتر در این زمینه گردید.

 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. 1394