طرح رویش دانشجویان ورودی مهر 97

طرح رویش دانشجویان ورودی مهر 97

razmjoo hadi

1397-7-3


     به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی این طرح ویژه دانشجویان جدید الورود رشته پزشکی مهر 97 برگزار گردید.

دکتر سید محمد شفیعی، معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده پزشکی: ضمن تیریک و خیر مقدم به دانشجویان جدید، به مصداق سخن گهربار پیامبر اکرم (ص) که می فرماید: " العلم علمان علم الادیان و علم الابدان " قداست و ارج رشته پزشکی مورد تأکید مضاعف قرار می گیرد و امید است دانشجویان با قدر دانستن نعمت تحصیل در این رشته، در راه اهداف عالیه میهن اسلامی و خدمت به جامعه گام بردارند.

 محمد امین نوح پیشه، مدیر فرهنگی دانشجویی دانشکده دراین خصوص گفت: مراسم طرح رویش در ابتدای هر ترم ویژه دانشجویان ورودی جدید و با هدف آشنایی آنها با سبک زندگی دانشجویی قوانین و آئین نامه های آموزشی ،فرهنگی، دانشجویی و رفاهی دانشگاه و همچنین آشنایی با اساتید و مسولین دانشگاه برنامه ریزی می گردد.

ایشان همچنین افزود: طرح رویش امسال با حضور دانشجویان رشته پزشکی با همکاری معاونت آموزشی دانشکده و سایر بخش ها با برنامه هایی از قبیل: معرفی معاونت فرهنگی و دانشجویی، مدیریت تربیت بدنی، فرهنگسرای نهاد رهبری،معاونت آموزشی و اساتید مشاور، معاونت پژوهشی کمیته تحقیقات، شورای صنفی دانشجویان صورت پذیرفت.

گفتنی است: سخنرانی انگیزشی و کارگاه چرخه افکار مثبت و برنامه های متنوع فرهنگی از دیگر بخش های روز نخست آئین رویش در دانشکده پزشکی است.

 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. 1394