جلسه هم اندیشی

جلسه هم اندیشی

razmjoo hadi

1397-9-7

جلسه هم اندیشی اساتید دانشکده در خصوص مسائل فرهنگی

به همت معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشکده جلسه هم اندیشی اساتید دانشکده پزشکی جهت بررسی مسائل فرهنگی، اجتماعی اساتید و دانشجویان در پنجمین روز از آذرماه برگزار شد.

در این جلسه که با حضور اساتید خوش فکر و دغدغه مند همراه بود، اساتید ایده ها و نظرات خود را بیان نمودند.

دکتر سید محمد شفیعی، معاون فرهنگی، دانشجویی از ابتدای جلسه با طرح موضوعات پیشنهادی جهت بحث و بررسی در جلسات هم اندیشی گفت:

اولویت های اول این معاونت ایجاد انگیزه و نشاط بین اساتید می باشد که دراین زمینه، هم فکری و هم اندیشی اساتید محترم را خواستاریم.

دکتر امید آسمانی عضو هیئت علمی گروه اخلاق پزشکی اظهار داشت:

قبل از هر کاری نیازمند یک آسیب شناسی دقیق، نیازسنجی و اولویت بندی در مسائل مورد نظر و مطرح شده هستیم که می بایست با ایجاد یک ساختار دارای ریشه و اساس در این راستا اقدام کرد.

دکتر مهدی پاسالار از اساتید گروه طب سنتی در ادامه ابراز داشت:

اینکه یک استاد با انگیزه و با نشاط داشته باشیم مصمئنا ترغیب خواهد شد که این نشاط را به دانشجویان انتقال دهد و از طریق اخلاق و رفتار خودش دانشجویان با نشاطی را تربیت کند.

دکتر محمد حسین شریفی عضو هیأت علمی گروه طب سنتی اشاره کرد:

یکی از ابزارهای ایجاد انگیزه در اساتید را برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی دارای امتیاز فرهنگی دانستند که موضوعات آن دقیقا منطبق با نیاز اساتید باشد.

همچنین در ادامه جلسه سایر اعضاء جلسه به ابراز نظر دکتر شمسایی، عضو هیأت علمی گروه معارف بیان نمود:

گاهی یک دانشجوی نا امیدی که به ما مراجعه می کند یا سر کلاس درس حضور دارد با چند جلسه حرف زدن و اینکه به او اجازه بدهیم عقائد و افکار خود را ابراز کند می توان به راحتی از حالت نا امیدی خارج کرد. 

 


 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. 1394