زنگ ورزش

زنگ ورزش

razmjoo hadi

1397-10-12

زنگ ورزش در دانشکده پزشکی با شعار ورزش برای همه 

پیرو دستور مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت و آیین نامه ارسالی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، زنگ ورزش در دانشکده پزشکی به صدا در آمد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرشکی   زنگ ورزش با شعار "ورزش برای همه" و با هدف ایجاد امکانات و بستر سازی مناسب برای ایجاد نشاط و شادی در سالن امام علی (ع) برگزار گردید.

دکتر محمد باقر خسروی، رییس دانشکده پزشکی با حضور در جمع دانشجویان و کارکنان بیان نمود: ورزش و نقش آن در سلامتی و افزایش کارایی و بهره وری اهمیت بسیاری دارد.

دکتر محسن داوودی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ضمن تایید سخنان دکتر خسروی از مسوولین مربوطه در خصوص برگزاری برنامه های ورزشی تشکر نمود.

گفتنی است   زنگ ورزش به همت و تلاش و هماهنگی های نسرین مهدی پور، نماینده ورزش دانشکده و مسوول امور بانوان با حضور مسوولین دانشگاه، دانشکده، اساتید، دانشجویان و کارکنان برگزار و همراه بود.

مهدی پور گفت: در این برنامه حرکات کششی و نرمشی توسط حاضرین به سرپرستی کارشناسان تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی انجام شد.

وی افزود: حاضرین تقاضای ادامه زنگ ورزش در طول هفته و ماه های آینده شدند و مقرر گردید زنگ ورزش بصورت مداوم ادامه داشته باشد.

در پایان وقت زنگ ورزش به قید قرعه به دو نفر از دانشجویان و چهار نفر از کارکنان هدایایی از طرف مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی اهدا گردید.


 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. 1394