المپیاد ورزشی دانشگاهی دختران دانشجو

المپیاد ورزشی دانشگاهی دختران دانشجو

razmjoo hadi

1397-10-19

رقابت های المپیاد ورزشی درون دانشگاهی دختران دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حال پیگیری بوده و مسابقات رشته والیبال این تورنمنت به پایان رسیده است.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پزشکی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: رقابت های والیبال دانشجویان دختر دانشگاه که در قالب چهارمین دوره از المپیاد ورزشی درون دانشگاهی پیگیری می شد، به ایستگاه آخر رسید و برگزیدگان خود را شناخت.

 دکتر «محسن داودی» ادامه داد: رقابت های والیبال دختران دانشجوی دانشگاه با حضور هفت تیم از دانشکده های پزشکی، پرستاری، تغذیه، بین الملل، مدیریت، بهداشت و پیراپزشکی ممسنی در دو گروه، به صورت دوره ای و در مدت سه روز برگزار شد.

او افزود: بر اساس آئین نامه مسابقات، مقرر شد تا از هر گروه، دو تیم به مرحله بعد صعود کنند که بر همین اساس، از گروه الف، تیم های دانشکده های پزشکی و مدیریت و نیز از گروه ب دانشکده های پرستاری و تغذیه به مرحله بالاتر رفته و به صورت ضربدری با یکدیگر دیدار کردند.

داودی با بیان اینکه در پایان این مرحله، تیم های پزشکی و تغذیه با پیروزی بر حریفان خود موفق شدند تا به فینال مسابقات صعود کنند، گفت: دختران دانشکده های پرستاری و مدیریت برای کسب جایگاه سوم در مقابل یکدیگر صف کشیدند و در پایان مرحله نهایی رقابت ها، این دختران دانشکده پزشکی بودند که جام قهرمانی را به آغوش کشیدند و تیم های تغذیه و پرستاری نیز رتبه های دوم و سوم مسابقات را از آن خود ساختند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه ضمن تقدیر از تمامی برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در این رقابت ها، اعلام کرد: سرپرستی اجرایی این مسابقات را «مریم منابری» و سرپرستی فنی آن را «پوران ستوده» بر عهده داشتند.

داوری این رقابت های سه روزه که در مجموعه ورزشی امام علی(ع) دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد نیز بر عهده «پوران ستوده»، «زهرا بحری»، «هنگامه منتظر لطف» و «نرجس رستگار» بود.

 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. 1394