برگزاری جلسه ورزش و سلامت

برگزاری جلسه ورزش و سلامت

razmjoo hadi

1398-7-30


جلسه "ورزش و سلامت"، با حضور مسئولین دانشگاه و دانشکده برگزار گردید.

 دکتر خسروی، رییس دانشکده پزشکی ضمن خوش آمدگویی، خاطره ای از مسابقات ورزشی در زمان دانشجویی خود را تعریف کرد و سپس گفت: پرسنل دانشکده دارای مهارت های زیادی در هنرهای دستی، علمی و ورزشی می باشند که این نشانه روح بزرگ پرسنل است که مایه مباهات دانشکده می باشند.

دکتر داودی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه بیان کرد: پرسنل دانشکده پزشکی به نقش ورزش در سلامت یقین دارند که این امر منجر به کسب افتخار توسط دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی گردیده است.

 داودی ادامه داد: ورزش در سلامت سن تقویمی و سن فیزیولوژیکی انسان نقش مهمی ایفا می نماید.

دکتر حسین شریفی، دکترای تغذیه و استادیار مرکز تحقیقات طب سنتی در خصوص نقش تغذیه و ورزش بر سلامت انسان مطالبی ارائه نمود.

شریفی در خصوص اهمیت و لزوم پیاده روی در هفته و نقش ورزش و تغذیه بر رشد و افزایش عضلات انسان و  تاثیر آن در سن تقویمی انسان صحبت نمود.

 دکتر سروری، معاون پشتیبانی دانشکده پزشکی بیان نمود: کارکنان دانشکده پزشکی بعنوان متولیان سلامت نقش مهمی در افزایش آگاهی سایر اقشار در خصوص ترویج ورزش و سلامت ایفا می نمایند و به پرسنل در خصوص استفاده از وسایل نقلیه عمومی به منظور کاهش آلودگی، افزایش کارآیی و سلامت خود و جامعه توصیه نمود.

نسرین مهدی پور، نماینده ورزش بانوان دانشکده پزشکی، در خصوص هفته تربیت بدنی و لزوم  تمرینات ورزشی برای سلامت بانوان و آقایان همچنین وجود مرکز ورزشی امام علی (ع) در دانشکده توضیحاتی ارائه نمود.

گفتنی است: دکتر محمد باقر خسروی، رییس دانشکده، دکتر جمال سروری، معاون پشتیبانی، دکتر احمد بازوجو، مدیر اجرایی همچنین دکتر محسن داودی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر رامین رادمهر از بیمارستان شهید فقیهی و پرسنل دانشکده از حاضرین در جلسه بودند.

 

 

 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. 1394