تکریم و معارفه معاون آموزشی دانشگاه و رییس دانشکده پزشکی

تکریم و معارفه معاون آموزشی دانشگاه و رییس دانشکده پزشکی

Shahabi Amir

1398-10-22

با حضور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اساتید و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی ضمن تکریم  از تلاش های معاون آموزشی پیشین دانشگاه و رییس پیشین دانشکده پزشکی؛ سرپرست معاونت آموزشی و رئیس دانشکده پزشکی شیراز معرفی شدند.


سرپرست دانشگاه در این آیین با تقدیر از دکتر «مصباح شمس» معاون آموزشی پیشین دانشگاه به تلاش های او در دوره تصدی این مسوولیت اشاره کرد و گفت: تهیه آیین نامه ها و شیوه های نامه های حوزه آموزش از اقدامات خوب دکتر شمس بوده است و در آینده نیز از تجربیات او استفاده خواهیم کرد.


دکتر «مهرزاد لطفی» همچنین از خدمات در مورد دکتر «محمدباقر خسروی» در دانشکده پزشکی تقدیر کرد و افزود: دکتر خسروی نیز در هر مسوولیتی، با تعهد خدمت کرده است و دوره مسوولیت او در دانشکده پزشکی از دوره های خوشنام این دانشکده است که جا دارد در زمینه های مختلف و مسایل راهبردی دانشگاه از تجربیات دکتر خسروی استفاده کنیم.

سرپرست دانشگاه در ادامه، دکتر «محسن مقدمی» و دکتر «محمدرضا ادارکی» را چهره هایی مسوولیت پذیر و قانونمند برشمرد که دارای فکر، انگیزه و تعهد هستند.

 

               

دکتر «محمدباقر خسروی» با تقدیر از هیات رییسه دانشگاه، اساتید، اعضای هیات علمی، مدیران، کارکنان و دانشجویان دانشکده افزود: بر خود می بالم که یاران و همراهان بسیار خوبی داشتم؛ دانشجویان مانند فرزندان ما هستند و رابطه ام با دانشجویان همواره رابطه پدر و فرزندی بوده است؛ اگر توانمندی و ارتقایی در دانشکده بوده است حاصل تلاش و همراهی معاونان، مدیران و کارکنان دانشکده است.

 

رییس جدید دانشکده پزشکی نیز با اشاره به تاریخچه ایجاد این دانشکده و افرادی که تا امروز مسوولیت آن را بر عهده داشته اند، گفت: افراد بزرگ و ارزشمندی سکاندار دانشکده پزشکی بوده اند و ثمره تلاش آنها ظهور افراد نخبه در استان و کشور فارس بوده است.

دکتر «محمدرضا ادارکی» افزود: استاد خسروی با فداکاری و صبر و ایثار مسوولیت دانشکده را بر عهده داشت و امیدواریم همیشه ما را از رهنمودهای خود بهره مند کند.

 

او اضافه کرد: اساتید پیشکسوت گنجینه های دانشکده هستند و باید از تجربیات آنها استفاده شود؛ باید افق دیدمان را به فراتر از استان و کشور توسعه دهیم و با کمک و همفکری هم بتوانیم موضوعات مختلف را حل کنیم.


  

 
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد. 1394